به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی to5google9 ،نمایشگاه و کنفرانس سالانه توسعه گوگل در موسکون سانفرانسیسکو  در حال برگزاری است و به نظر می‌رسد غیر از اهدای رایگان گالاکسی تب سامسونگ به حاضرین ،حاشیه های دیگری نیز در حول و حوش این کنفرانس وجود دارد.

جی فریمن مغز متفکر و خالق سیدیا فروشگاه زیر زمینی نرم افزاری IOS که او را با نام مستعار Saurik می‌شناسیم نیز در این کنفرانس خود را آفتابی کرده است.

او یکی از مهمترین چهره‌های سرشناس در جامعه و یا به عبارتی انجمن جیلبریک آیفون است و شما نمی‌توانید بدون سیدیا جیلبریک آیفون را تصور کنید.

Jay-Freeman-at-Google-IO211

البته او اعلام کرد که در اندیشه راه‌اندازی فروشگاه مشابه در حال حاضر نیست و دلیل آن را نیز باز بودن این پلتفرم و افزایش توسعه دهندگان و تنوع برنامه برای آن اعلام کرد .

او در این مورد می‌گوید:”به نظر من گوگل بی نیاز از سیدیا است و مهمترین دلیل آن نیز سخت گیری کمتر گوگل به توسعه دهندگان و دست باز برنامه نویسان برای تولید برنامه برای دستگاه‌های اندرویدی است”.

شاید او با حضور خود در این کنفرانس به نوعی اعلام کرده که می‌خواهد فروشگاهی مشابه برای اندروید نیز راه اندازی کند و البته خود او نیز این موضوع را در درازمدت به کلی انکار نکرده است.

پایان مطلب/

وبلاگ خبری ، وبلاگ اخبار تکنولوژی ، اخبار علمی ، اخبار فرهنگی ، اخبار جدید ، اخبار به روز ، اخبار جدیدترین ها ، اخبار سخت افزار ، اخبار آی تی ، اخبار  IT ، اخبار روز ، اخبار داغ ، اخبار دسته اول ، تازه چه خبر ، اینجا چه خبره ،  قارقار ، وبلاگ مفید ، گوگل ، موزیلا ، فایر فاکس ، اکسپلورر ، مایکروسافت ، امنیت ، فتوشاپ ، آنتی ویروس ، کسپر اسکای ، دانلود نرم افزار ، یوزر پس نود 32 ، آپدیت نرم افزار ، ترفند ، دانلود ، عکس ، آپلود عکس ، اخبار آموزشی، اخبار نرم افزار ، بازی، بازی آنلاین،اخبار بازی، جدیدترین اخبار ، جدیدترین اخبار بازی ، اخبار بازی کد 7 ، اخبار بازی کال آف دیوتی ، اخبار بازی کال آف دیوتی7 ، اخبار بازی کال آف دیوتی 7 ، اخبار بازی کال آف ، اخبار بازی کال آف7 ، اخبار بازی کال آف 7 ، اخبار فروش COD ،خالق سیدیا در کنفرانس سالانه توسعه گوگل!