به گزارش فارنت و به نقل از گیزمودو آیا تاکنون به فکر یک تانک با ظاهر فولکس واگن بوده‌اید؟ ما هم مثل شما هرگز به این موضوع فکر نکرده بودیم اما این موضوع تا زمانی صدق می‌کرد که ما این تصاویر را دیدیم.

Volkswagen-Bus-Studebaker-tank-3

این محصول ترکیبی ظاهرا در سال ۱۹۴۵ و در دوران جنگ جهانی دوم ساخته شده که اکنون در یک مزایده خودرو در کالیفرنیا به حراج گذاشته شده است اما توضیح و سابفه‌ای زیادی از این تانک خودرو در دست نمی‌باشد.

Volkswagen-Bus-Studebaker-tank-2

Volkswagen-Bus-Studebaker-tank-1

تنها اطلاعاتی که از این محصول ترکیبی در دست است این است که این محصول در اسل ۱۹۴۵ در کارخانه استادی‌بیکر و به منظور شرکت در جنگ جهانی دوم با قدرت ۷۰ اسب بخار و با حداکثر سرعت ۵۶ کیلومتر بر ساعت ساخته شده است اما نکته جالب تقریبا سالم ماندن این خودرو پس از ۶۵ سال است.

Volkswagen-Bus-Studebaker-tank-4

تنها استفاده ای که از این تانک‌خودرو به ذهن ما می‌رسد استفاده از آن به عنوان نفربر در شرایط سخت جاده‌ای است. نظر شما چیست؟

وبلاگ خبری ، وبلاگ اخبار تکنولوژی ، اخبار علمی ، اخبار فرهنگی ، اخبار جدید ، اخبار به روز ، اخبار جدیدترین ها ، اخبار سخت افزار ، اخبار آی تی ، اخبار  IT ، اخبار روز ، اخبار داغ ، اخبار دسته اول ، تازه چه خبر ، اینجا چه خبره ،  قارقار ، وبلاگ مفید ، گوگل ، موزیلا ، فایر فاکس ، اکسپلورر ، مایکروسافت ، امنیت ، فتوشاپ ، آنتی ویروس ، کسپر اسکای ، دانلود نرم افزار ، یوزر پس نود 32 ، آپدیت نرم افزار ، ترفند ، دانلود ، عکس ، آپلود عکس ، اخبار آموزشی، اخبار نرم افزار ، بازی، بازی آنلاین،اخبار بازی، جدیدترین اخبار ، جدیدترین اخبار بازی ، اخبار بازی کد 7 ، اخبار بازی کال آف دیوتی ، اخبار بازی کال آف دیوتی7 ، اخبار بازی کال آف دیوتی 7 ، اخبار بازی کال آف ، اخبار بازی کال آف7 ، اخبار بازی کال آف 7 ، اخبار فروش COD ،نیمی فولکس‌واگن، نیمی تانک/ محصولی عجیب متعلق به زمان جنگ جهانی دوم!